Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudnék domaint-szerezni...

Hogy tudnék domaint-szerezni bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan domain-re gondoltam amiért nem kell fizetni és mondjuk csak átmeneti lehet tőlem teljesen véglegesen is

csak az lenne nekem a lényeg, hogy hol tudnék szert tenni

ingyen domain-ra?


Maga a domaint nekem nem kell csak egyedi email címet akkarok videókat is néztem már és találtam néhány ingyenes-t csak az a baj hogy azok az oldalak már megszünetk amiket láttam videón. Tudnátok küldeni linkeket vagy elmondani hogy ez még lehetséges?



Válaszaitokat köszönöm!



2014. aug. 2. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

.tk -s domaint lehet ingyen szerezni aminek a levelezéshez szükséges MX recordját is megtudod adni.

Ilyen domaint a dot.tk címen tudsz regisztráció után készíteni. (1 évre ingyenes)


DE! Levél küldéshez szükséged lesz valamilyen SMTP szerverre is amin betudod állítani.

Ez viszont fizetős, vagy nagyon limitált.

2014. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyeneseknek ez az átka...

De amúgy most őszintén két ÉVRE kb 3000 Ft egy sima .hu-s domain is.

Ez olyan nagy összeg?

(Jó utána a fenntartás kicsit drágább, de havi szintre leosztva az is szinte semmi, pár száz ft.)

2014. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem teljesen ingyenes kellene de nem weboldal tárolásra.


Hanem a gmail-nak van ugye egy ilyen fiók imporlásása

és más videókban az volt domain-t regisztráltak és miútán felregisztráltak azútán létrehoztak egy email PL.: alma@mindenkilapja.hu (Ha van ilyen fiók akkor nem arra gondoltam) És azt hozzáragták a google fiókjughoz és aztán valami kódot küldtöt a gmail öm hát saját magának mármint a küldőnek (Ez szerintem már nem érthető) és az üzenetre ráklikkeltek és egy linkre is és az az ember a saját gmail fiókjáról nem csak pl alma@gmail.com -ról tudod írni hanem a saját kitalált email címéről is ami alma@mindenkilapja.hu. Szóval ilyet szeretnék én is csak nem mindenkilapjás -at hanem kerdezoblogja.hu-t remélem érhető volt. Ha nem akkor elnézést.

2014. aug. 2. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg kell venned a kerdezoblogja.hu domaint. (ez soha nem lesz ingyenes)

Be állítod egy SMTP szerverre és akkor végig csinálhatod a többit ami a videón volt.

Lényeg, hogy a gmail felületét használja egy másik levelező rendszer szerverét.

2014. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet kapni 2 évre 2000Ft-ért egy domaint ingyenes fenntartással. Tényleg nem tudsz rááldozni havi kevesebb mint 100 forintot?
2014. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem sajnálok 100 forintot csak haverom is úgy csinál oldalaknak domaint hogy csak na és ingyen azt nem mondja meg és ezért érdekel engem mindig.


Azért kösz a segítséget!

2014. aug. 2. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresel valami második szintű domaint (vagy ez már a harmadik szint?) és lesz egy webcímed.szolgálatód_címe.hu-s címed. Ez legtöbbször ingyenes.

G.

2014. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nekem privátban a haverod domainjait és utánanézek neked.
2014. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi
2014. aug. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!