Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapok készítésére van esély?

Weblapok készítésére van esély?

Figyelt kérdés
ezzel szeretnék foglalkozni elég jónak tűnik. már domaint is beszereztem: [link] . mit kéne még csinálnom?

2014. aug. 24. 10:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

egy dizájnos weboldalt. Sajnálom de ez elég ízléstelen és egy ilyet kb 20 perc alatt lehet összedobni.


Egyébként, mi az a weblapesdesign?? nem weblapdesign akart lenni? Lehet hogy az foglalt nem tudom, de akkor már jobb lett volna valami ami jelent is valamit.


Nézd át ezt az oldalt [link] sokat segíthet. És ha még nem tetted meg, csinálj egy ECDL vizsgát webszerkesztésből.


Hány éves vagy egyébként?

2014. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 lehet.

Nem, nincs esélyed, mert nem tudsz magyarul.

És amit összehoztál, azt pontosan 5 perc megírni.

Amúgyis szörnyen néz ki.

Felesleges volt az a domén.

2014. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 geiszla ***** válasza:
100%
Első lépésként mindenképp érdemes lenne megtanulnod dinamikus weboldalt fejleszteni. Például PHP-vel (és SQL adatbázis segítségével) jó bejelentkeztetési rendszereket, meg más dinamikus funkciókat lehet hozzáadni. Ezen kívül css-sel jobb designt tudsz csinálni (pl. átmenetek, animációk, árnyékolás, stb.).
2014. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Inkább 5 perc
2014. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Drone007 ***** válasza:
83%

Vicces srác vagy, csak így tovább.

És ne feledd: mindenki jó valamire, ha másra nem elrettentő példának :D

2014. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Frame-ek:D De retro, tisztára mint valami router webminjeXD
2014. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Framek, szinte semmi kinézet, ráadásul karakter kódolási hiba is van.


Hááát, ezt még inkább tanulgasd, mielőtt ilyennek akarnál foglalkozni.

2014. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Azért van durvább is:D [link]
2014. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

1. az oldal tele van helyesírási hibákkal (csak párat kiragadva: jelenjkünk, elkészitjük, weblapkészités)

2. az oldalon hibás a karakterkódolás

3. ha webdesignal akarsz foglalkozni, akkor először a saját oldaladat kellene igényesre megcsinálni

4. az oldal tele van flash-el, ráadásul mind ingyenes vacak, így még azt se mondhatod, hogy te csináltad

5. írd át az oldalt dinamikusra (vagy ha nem tudsz programozni (ami a látottak alapján valószínűsíthető), akkor telepíts egy cms rendszert (pl. WordPress, Drupal, Joomla!, stb.))


+1. "...Mi jutányos áron elkészitjük önnek..." - tudsz számlát adni? Ha erre a válaszod nem (és valószínűleg az), akkor jobb, ha vigyázol, mert bevétel helyett jelentős kiadásod lesz (büntetés) - aminek a szüleid nem fognak örülni :D.

2014. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

hát igen amit a #8-as linkelt az még durvább xD

A weblapkészítésre még lehet esélyed ha megtanulod normálisan csinálni. De mióta próbálkozol, hány éves vagy? Azért ha pl 25 évesen 1 év gyakorlással ennyit tudsz kihozni akkor jobb ha keresel valami mást, de ha még fiatalabb vagy és csak mostanában kezdted akkor van esélyed. Én kb akkor csináltam ilyen oldalt amikor 13 évesen először próbáltam html fájlt létrehozni, de 5 perc múlva már ízlésesebb volt és alap nem voltak helyesírási hibáim... meg normálisan css-t használtam és nem frame-eket.


Amúgy nem hiszem hogy sokan szeretnének hasonló galériát... én legalábbis olyat szeretnék amiben UTF-8 a szöveg kódolása.

2014. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!