Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Támogatókat keresek! De hogyan?

Támogatókat keresek! De hogyan?

Figyelt kérdés

Készülési fázisban tartó, egyedülálló témával kapcsolatos, (a téma miatt) szigorúan magyar nyelvű weboldalamhoz keresnék támogatókat (cégek, egyéni személyek, kisvállalkozások, stb.).

Akinek van ebben némi tapasztalata, segítene, hogy hol/hogyan lenne érdemes nekifutnom?



2014. szept. 4. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint?

Azt szeretnéd, hogy valaki csinálja meg ingyen, vagy hogy?

2014. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én témához kapcsolódó közösségekben kutakodnék, vagy témában releváns potenciális támogató "cégek, egyéni személyek, kisvállalkozások, stb." entitásokat keresnék fel és írnék nekik.
2014. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: nem társat keresek, hanem támogató(ka)t. Nem ugyanaz.


Hallottam már korábban olyan weboldalakról, ahova ha emberek felteszik az ötleteiket, akkor ott könnyebben találhatnak támogatókat a projektjük megvalósításához.

Ezzel a baj ott kezdődik, hogy nem ismerem ezeket az oldalakat.


Természetesen a releváns oldalak/cégek utáni kutatás nekem is eszembe jutott. (Pl.: támogatásukért cserébe reklámozom őket az oldalon.)

2014. szept. 5. 11:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítés az #1-nek: szokott olyan lenni, hogy ha egy ötlet megtetszik valakinek, és lát benne jövőt/fantáziát, akkor megéri neki ezt az ötletet támogatni. Na erre gondoltam.
2014. szept. 5. 11:20
 5/8 PHP de kóder! ***** válasza:
az en keszulo projectemet is tamogathatna valaki :)
2014. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én fiatal diáklányok tanulmányát támogatnám... ;-)
2014. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Német_Tibor ***** válasza:
Mi lenne a témakör egyébként?
2014. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amolyan vegyes fórum jellegű, de egyedülálló dolog, szóval nem akarom így nyíltan "lelőni a poént" :)
2014. szept. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!