Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebook bejelentkezés,...

Facebook bejelentkezés, alkalmazás, lekérdezés, stb?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem egy olyan oldalt linkelni (angol is lehet), ahol értelmesen leírják hogy kell elkészíteni egy Facebookos beléptető rendszert?

Ilyesmikre gondolok, hogy: milyen alkalmazást hozzunk létre a Fb oldalon? Hogyan? Hogyan működik az adatok lekérdezése az alkalmazás segítségével? stb.


Ne értsetek félre, nem kell helyettem gugliznotok, ahhoz én is értek. Csak manapság biztos van olyan, aki nálam többet foglalkozott a témával, és tud ajánlani a könyvjelzői közül egy-két hasznos dolgot.



2014. szept. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de olyasmire gondoltam, ahol teljesen az alapoktól magyarázzák el, mivel egyáltalán nem vagyok benne ilyen téma szinten a (web)programozásban.


Számomra az nem segítség, hogy a Facebook fejlesztőknek részlegre le van írva: ide írd be az alkalmazásod azonosítóját. Oké, de miért? Meg minek? Meg hogyan? És miért pont oda?


Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de én tanulni szeretném ezt a közösségi minden-egybe-mindennel témát, nem csak értetlenül "azért, mert így kell"-módon alkalmazni.

2014. szept. 7. 12:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínű, miután megtanultam az alapokat, később ennek is nagy hasznát fogom venni.
2014. szept. 7. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennél relevánsabb és jobb linket nem is kaphattál volna.


Ha a programozási ismereteid hiánya miatt nem érted a linkelt oldalon leírtakat, akkor előbb ezekkel kellene kezdened.


[link]

[link]

[link]

2014. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De a linkelt oldalt nem a programozási tudásom miatt nem értem, hanem azért, mert egyáltalán nem vagyok jártas a közösségi oldalak ezen területén, és mint minden új dolgot, ezt is próbálnám az alapoktól átlátni, hogy megértsem mit, miért csinálok, és mi, hogyan működik.

2014. szept. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!