Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Open Classifieds szeretném...

KeZsolt kérdése:

Open Classifieds szeretném magyarosítani, de sajnos nem megy?

Figyelt kérdés

Üdv.

Open Classifieds szeretném magyarosítani, de sajnos nem megy.

-Van benne nyelvi file de nem tartalmaz magyar szavakat, tartalmaz egy Translations funkciót de a mentés gomba kattintva 404-es hiba üzenet keletkezik. Szerintük működnie kellene de nem megy.

-Probáltam FTP-n szerkeszteni a nyelvi file-t de semmi hatás.


Bár úgy hirdetik ingyenes de kezdem úgy érezni hogy kipróbálni is csak akkor fogom tudni ha fizetek érte.

Ha ebben tudnak segíteni/véleményezni az nekem segítene (nem erőltetném a dolgot).


Udv.

Zsolt



#magyarosít #Open Classifieds
2014. szept. 11. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az adatbázisban vannak a nyelvi stringek és azért nem volt hatása a nyelvi fájl módosításának?


A 404 egyébként elérési útvonal probléma, rossz URL-re irányít át, ezt kéne kivizsgálni. Hova szeretne menni, és hol van valójában az a fájl.

2014. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014-09-12 08:30:23 --- ERROR: HTTP_Exception_500 [ 500 ]: [2013] Lost connection to MySQL server during query ( SELECT `group_name`, `config_key`, `config_value` FROM `oc_config` ORDER BY `group_name` ASC, `config_key` ASC ) ~ APPPATH/kohana/system/classes/Kohana/HTTP/Exception.php [ 17 ] in /home/u121963203/public_html/oc/kohana/system/classes/Kohana/Kohana/Exception.php:110
2014. szept. 12. 10:40
 3/5 A kérdező kommentje:
ez a hibaüzenet, de gőzöm sincs mi lehet a gond ?
2014. szept. 12. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvesztette az adatb. kapcsolatot a lekérdezés közben. Én ilyen üzit egy esetben láttam eddig, amikor 5-6 percen túli volt a query (persze ez az 5-6 perc valami timeout volt valahol). Viszont azért egy config táblánál, JOIN mentes query-nél valószínűleg nem ez a gond.


A doksiban azt írják, hogy a másik oka hálózati hiba lehet - a lekérdezés túllépte a timeout-ot.


[link]


A tárhelyed adatbázisához kapcsolódsz? Vagy messzebbre?

2014. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nojbika85 válasza:
Ha még fenn áll a problémád, keress meg privátban, van rendes, 100%-os magyarosításom hozzá.
2014. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!