Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen oldalon tudok egy...

Milyen oldalon tudok egy saját honlapot készíteni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. 5mp.eu
2014. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagy stabilitás. NAgy sebesség. Gyors ügyitézés.(fizetés másnapján már használhattam az oldalt.) Viszont nem a legolcsóbb

[link]

2014. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Inkább ajánlom a Wordpress t vagy a PHP-Studio vagy Joomla rendszer feltepítését az oldalra. Nagyon sok ingyenes király téma van hozzá és nincsennek reklámok.


De ajánlom a www.webnode.hu weboldalt is :)

2014. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gportal

mindenkilapja

2014. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CsErnő válasza:

Szerintem wordpress. Én 0 tapasztalattal ezt az oldalt 16 óra munkával raktam össze: www.aqua-solutions.hu

A youtubon rengeteg videó van a kezeléséről, különböző bővítményekről. Nagyon könnyű vele dolgozni.

2014. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fredy6 válasza:
Attól függ mennyire érted a témát. Joomla vagy Wordpress jó megoldás lehet, de kezdőknek ajánlom a wix.com-ot is.
2014. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a www.mindenkilapja.hu -t vagy a www.wix.com -ot ajánlom.

A mindenkilapja tele van ugyan reklámokkal, de viszonylag kis összegért (=előfizetési díj) ezek eltüntethetők. Tulképp egész jól testreszabható, elég stabil és nem is túl lassú, sztem kezdőknek ideális. Gyakorolni, ismerkedni tökéletes az ingyenes változat, és ha a böngésződbe feltelepíted az AdBlock Plus-t, akkor még a reklámok sem fognak zavarni. Később még mindig átállhatsz a fizetősre...

A Wix.com sokkal elegánsabb, ingyenes és nincs rajta reklám, és többet is tud, mint a Mindenkilapja. Természetesen, előfizetéssel ez is jóval többet nyújt (saját domainnév, plusz tárhely stb.) Ez már webáruház és egyéb alkalmazásokra is alkalmas.

2014. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!