Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Véleményeznétek a tumblim?

Véleményeznétek a tumblim?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 18. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Beteg.
2014. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt kétféleképpen is lehet értelmezni, szóval bóknak veszem. :D
2014. okt. 18. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmasan sablonos.
2014. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a negatív kritikát is elfogadom. Csak akkor arra szeretnélek kérni, linkelj egy olyan tumblrt ami szerinted nem sablonos!
2014. okt. 18. 19:26
 5/10 Drone007 ***** válasza:
100%

Én ezt komolyan nem értem. Miért jó neked az, ha gyakorlatilag öngyilkosságra ösztönző totál depressziós negatív kép-blogot tolsz össze? A lelkisegélyszolgálat telefonszámát nyugodtan írd ki a fejlécbe, mert kb az az első gondolatom, hogy őket hívom ki. Na nem magamnak, hanem neked.

Sokat javulna a net, ha eltűnnének az ilyen agyhalott depressziós-tini magamutogató blogkezdemények.

2014. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Drone +1


Én is pont emiatt írtam, hogy beteg. Csak lusta voltam ezt így kiírni, mert úgyis be fog sértődni rajta :D


Nekem 2 dolog érthetetlen benne:

1. "Suicide is the answer" üzenet a lap közepén - MIÉRT? Miért sugallod ezt? Te sem tetted meg (ne is tedd), miért buzdítasz másokat rá?

2. Az a fel-le kapcsolódó lámpás, villogó kép - MIÉRT? Mi értelme van ennek? Szemrontás, semmi más.


Beteg.

2014. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
37%
Szia. En is tumblizok. Nekem tetszik. Bar szerintem a hatter nem illik hozza, de ez mar a te dontesed. Az meg, hog sablonos, ne yzavarjnooazlengyen a lenyege,g hogy te szereted, es oszintenek erzed. Mindig csak olyat rakj ki, ami tenyleg rolad/beloled szol. Ha ez valaki szerint sablonos, akkor ez van, nem tudsz vele mit csinalni, ha ezrk az erzeseid, gondolataid. Teged tukrozzon. Ez a lenyeg. Es hogy neked tetszen.
2014. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértődtem meg :) Véleményeket kértem, benne van a pakliban, hogy valakinek nem tetszik. Ha a tumblik többségét megnézed, valóban háromnegyede deppressziós, önsajnáltatós idézetekben dúskál, különböző cigis meg jack danielses képek stb stb. Éppen ezért nem érzem sablonosnak, oké oké, hogy vannak benne durva képek, de ez hangulatfüggő. 1-2 hete egészen más képek voltak kint, most egy nehéz perióduson megyek keresztül, én így vezetem le. Utolsó, kösz a tanácsot, lehet lecserélem a hátteret és tényleg kösz a normális válaszokat!
2014. okt. 19. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Marha mély érzelmi válságon mehetsz keresztül ha néhány kép kirakásával le tudod vezetni. Ráadásul úgy hogy az egész senkit sem érdekel.
2014. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 b4r4thg ***** válasza:
Egy-két macskás képet szerintem még elbírna, utána pedig egy pszichológus felkeresését javaslom.
2014. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!