Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Biztonságos a weboldalam?

Biztonságos a weboldalam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy cég számára készítettem egy weboldalt, viszont a biztonság részhez nem nagyon értek. Aki ért pl az SQL Injectionhoz vagy hasonló okosságokhoz megpróbálhatná feltörni és jelezni hogy jutott be.

Az oldal címe: [link]



2014. okt. 22. 13:59
1 2 3 4
 1/34 Tengor ***** válasza:
100%

Biztonságos. A Google már le is kapcsolta a weblapot :D

Mi értelme a captcha dolognak, ha a.) a kérdés nagyon könnyen feldolgozható géppel b.) a válasz benne van a weblapba?

2014. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Kép alapút akartam, de tutorial nélkül kifogott rajtam :)

Majd a kész oldalon normális lesz :D Ez csak azért van hogy a random bruteforce os támadásokat kivédje (arra elvileg jó ha nem saját programot ír az emberke)

Google meg nemtudom, hogy miért kapcsolta le, tippre a web44 tárhely nem tetszik neki, vagy nemtudom.

2014. okt. 22. 14:19
 3/34 Tengor ***** válasza:
100%
Bátor vagy, hogy egy cég weblapját írod kézzel és tutoriálokból...
2014. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem tutorialból írtam, illetve még régen abból tanulgattam a php t, de már tudom rendesen hogy mit miért csinálok. Captcha-t még nem csináltam soha, és magamtól írtam ezt, viszont sejtettem, hogy sokat nem ér. (Bár forráskódot nem néztem, valóban benne van az eredmény.) Majd a későbbiekben utánanézek hogyan kell rendes captcha-t írni, de jelenleg az a legkevesebb :) Amire kell arra működik.
2014. okt. 22. 14:51
 5/34 anonim ***** válasza:

<script type="text/javascript" src=" [link]


Szerintem a fenti sor lehet a ludas.

2014. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy a forráskódot nem nézted? Nem te írtad az oldalt? De döntöd el hogy mi legyen a kódban.
2014. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Na jó, mégsem, az a főoldalon is ott van. :)
2014. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az oldal php ban készült, és ahol ti látjátok a captcha eredményét az egy html oldal amit a php generál le. Én ha szerkesztem az oldalt nem látom az eredményt, és annyi eszem van, hogy nem echo ztatom oda. :) Azért került oda mert a változót a forráskód nem változóként jeleníti meg, hanem az éppen aktuális értéket írja bele a html forráskódba. De felírtam, kijavítom ha nem lesz másik captcha helyette :)
2014. okt. 22. 15:22
 9/34 A kérdező kommentje:

Viszont a kérdés nem kifejezetten a captcha-ról szól. (Bár köszönöm Tengor-nak az észrevételt)

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy hacker módszerekkel feltörhető-e (injection, bruteforce stbstb)

2014. okt. 22. 15:25
 10/34 anonim ***** válasza:
Bruteforcetól ne félj.
2014. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!