Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudnának be regisztálni...

Hogy tudnának be regisztálni a látogatók a honlapomra és olyan üzenőfalra írni, amit mindenki lát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy üzenőfalat az oldalamra, és azt szeretném ha csak regisztrált látogatók írhatnak bele. Ami van üzenőfalam az olyan hogy csak én látom az üzenetet amit beleírnak, más nem, és csak én tudok válaszolni rá más nem. Vagy ha lehetne inkább egy chat felületet létre hozni, bár ehhez abszolut nem értek. Ha tudtok segíteni azt megköszönném. A szerveremen fut a PHP,és a mysql is. Gondolom ezt csak PHP-vel lehet megoldani.Nem?
2010. jan. 25. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
webmotort raktál már a honlapodra? vagy inkább sajátkezű kóddal akarod megcsinálni
2010. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.phpstudio.hu

Itt találsz előre elkészített motorokat fórum, üzenőfal, regisztráció, stb stb. Mindenhez le van írva a használata.

2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem, találtam, sikerült működik :)))
2010. jan. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!