Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tavaly volt egy blogom amihez...

Tavaly volt egy blogom amihez vettem domain nevet és nagyon hamar a google-on előre kerültem, viszont idén a domain nevet nem hosszabbítottam meg így most megint a blogspot-os címem van. Lehet, hogy ezért nem találnak rá a blogra?

Figyelt kérdés
Van köze a két dolognak hogy a keresőbe hogy jön fel egy blog? A domain név vásárlás segít előre jönni?

2014. okt. 28. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne köze egymáshoz. A Google most azt látja, hogy az oldal megszűnt, de talált helyette egy "másikat". Idő, mire újra előre kerülsz. Ha most megint veszel domaint, akkor megint hátra fogsz kerülni. Ne váltogass! Vagy ne vegyél domaint, vagy ha már vettél akkor hosszabbítsd meg. Nem olyan nagy összeg az.
2014. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b4r4thg ***** válasza:
Ha nem rég óta nem üzemel a vásárolt domainod, akkor próbáld meg azt visszaszerezni szerintem.
2014. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem hosszabbítasz meg egy domaint, a lejárat után már nem működik:(

ha már felszabadult, regisztráld újra (ha még nem vitte el más) vagy ha nemrég járt le, hosszabbítsd meg az eredeti szolgáltatónál

2014. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kár érte, mert azért nagy előny ha a googleben előre kerülsz, próbáld meg regisztrálni újra, ha esetleg foglalt érdemes megnézni a .com-os, vagy .eu-s végződéssel. Aztán a későbbiekben meg érdemes a lejárat előtt meghosszabbítani, lehetőleg minél több évre, általában ilyenkor még olcsóbb is a hosszabbítás.
2014. okt. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!