Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi szabályozza meg, hogy egy...

Mi szabályozza meg, hogy egy honlapon mennyiért hirdethetnek?

Figyelt kérdés

Mert hallottam, hogy Amerikában egy egyetemista úgy szerzett pénzt továbbtanulásra, hogy 1 000 000 pixelre felosztotta a honlapját és minden pixelt 1 dollárért adott.

Tehát itt azt nem bünteti a törvény, hogy én mondjuk egy fekvő bannerért kérek mondjuk 10 000Ft/hó?

Vagy ezt mindenképp egy látogatás szabályozza meg.



2014. okt. 30. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Látogatottság.
2014. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b4r4thg ***** válasza:

A nagyobb, nézettem oldalak megtehetik (pl. index, origo), hogy ők szabják meg az árakat, de azért ők is alkalmazkodnak a piachoz.

Az egymillió pixeles oldal azért futott be annyira mert jó, egyedi ötlet volt, ez miatt volt nézettsége, és azért a pixeleket is jó áron tudta értékesíteni.

Viszont egy új oldalon, ahol még nincs látogatottság, nem kérhet el, és nem is fognak neked kifizetni 10ezret havonta.

Kis, induló oldal esetén javasolt a Google Adsense hirdetéseit beilleszteni: [link]

2014. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!