Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogger.hu-n hogyan lehet az...

Blogger.hu-n hogyan lehet az Aktuális híreket leírással együtt létrehozni? Illetve hogyan lehet Bloggeren magyar dátumot létrehozni?

Figyelt kérdés

Sosem használtam Blogger.hu-t, mindig magamnak írtam az oldalaimat. Most azonban egy blogger külsőt szeretnék létrehozni, viszont nem tudom beállítani az "Aktuális hírek" modult úgy, hogy ne csak az utolsó 10 bejegyzés címét, hanem abból egy kis részletet is megjelenítsen (pl az első 100 karaktert).


PHP-s ismereteim alapján tudom, hogy elméletben hogyan lehet magyar dátumot készíteni (tömbökkel), viszont a gyakorlatban sosem használtam a tudásomat, így nem tudom, hogy pontosan hogyan is oldhatnám meg. (PHP-nál ugyebár kell egy "PHP feldolgozó", ami HTML kódot generál, mint pl. a winamp, de egy oldalon beillesztett PHP kódot mi fog feldolgozni? Vagy azt magától elvégzi a böngésző plusz kód írása nélkül?)


(megj.: csak HTML és CSS nyelvekhez értek, illetve a PHP elméletét tudom, de gyakorlatban még nem alkalmaztam. Ennek megfelelően várnám a válaszokat.)


Előre is köszönöm a válaszokat!



#php #weblap #blog #blogger #dátum #kód #aktuális hírek #latestpost #recentpost widget
2014. nov. 2. 18:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!