Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tehetnék szert visszaté...

Hogyan tehetnék szert visszatérő/rendszeres látogatókra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindent megtettem mégis csak 10-en-20-an jönnek körülbelül egy nap. Szeretnék ennél kicsit több látogatót, de nem tudom hogy érhetném el. Azt gondolom a design és a tartalom is igényes.

Mellesleg erről az oldalról van szó: [link] Ha esetleg meg akarnátok nézni a hibákat!



2014. nov. 17. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első lépcső az, hogy valami egyedi honlapcímet választasz (domain + heading is). Beírtam Google-be, hogy "legend of fantasy" és elég sok régi motoros konkurensed van, akiket nem fogsz tudni lenyomni.


Aztán én a GPortáltól is elszakadnék a helyedben.


Azon felül pedig megfelelő lap.hu oldalakon, FB csoportokban reklámozhatnád. ÉS témában kompetens emberkéktől kérdezhetnéd (pl. FB csoport), mi a véleményük a tartalomról.


Ezek jutottak eszembe most.

2014. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, folyamatosan bővülő, frissülő tartalommal.
2014. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. nov. 18. 18:13
 4/5 anonim válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak, ez egy olyan oldal, hogy egyszer végignézi az ember az összes posztot, és utána már nem fog visszamenni naponta. A dizájnnal is gond van, nem rossz, de ma már nem vonzó ez a csicsás külső. Ha megnézed a mai trendeket a minél egyszerűbb, letisztultabb, átláthatóbb oldalak sikeresek ez az ún. flat dizájn.
2014. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Bár elég gyakran szoktam frissíteni az írásokat...a design pedig igazából roppant egyszerű. Egyedül a háttér az, mi egy kicsit feldobja. Az az egyetlen ,,csicsás" része. A többi elég egyszerű és letisztult. De a tartalommal még próbálkozom! :)))

2014. nov. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!