Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan naptárat szeretnék a...

Olyan naptárat szeretnék a blogomba (blogspotos) tenni, aminél azok a napok lennének aktívak, amelyeken történt blogbejegyzés, és ha rákattintunk akkor azok a bejegyzések megjelennének. Honnan tudok ilyet letölteni?

Figyelt kérdés

Pl. a blog.hu rendelkezik ilyen naptár modullal.

Konkrét html kód is jó lenne, ha valaki tud. Köszönöm előre is. Már annyi helyen néztem, de egy se olyan. :( Egyszer találtam régebben egyet, de kitöröltem, mert azt hittem attól lassú az egész blog, és most nem tudom hol volt....


2010. jan. 29. 16:45
 1/1 anonim válasza:

Itt nézz szét: www.hitetlen.hu :]


Vagy nem tudom, hogy működne e a következő: Regisztrálj Blog.hu-ra, csinálj egy blogot, rakd bele azt a naptárat, válts html nézetre, másold ki a html kódját a másik blogodba. Ha van benne valami Blog URL címmel kapcsolatos rész, oda írd be azt a címet, ami a rendes blogodnak a címe.

Nem tudom, hogy működne-e, vagy nem, sosem csináltam ilyet, nem vagyok gép-zseni, de elsőre ez jutott eszembe. Egy próbát megér:)

2010. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!