Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csinálhatok lapunk.hu-r...

Hogyan csinálhatok lapunk.hu-ra háttérzenét?

Figyelt kérdés
A lapunk.hu minden tekintetben elnyerte a tetszésemet csak ez az egy problémám van vele de ez nagy. Nagyon szeretnék háttérzenét. Ezt meg lehet valahogy oldani?
2010. febr. 4. 15:35
 1/3 anonim válasza:

[link]

Itt tudsz az oldaladra bármilyen zenét csinálni. Csak ki kell választani a kinézetét és a dalt. Aztán kapsz egy kódot, amit be kell másolni az oldaladra. Remélem sikerül! :)

2010. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ha rám hallgatsz akkor nem teszel fel automatikusan elinduló zenét a honlapra, mert lehet, hogy te élvezed a zenét amit felraktál de más lehet hogy idegesítőnek tartja, mert éppen ő is hallgat zenét böngészés közben, és keresgéli a gombot ahol kilehet kapcsolni, vagy egyszerűen gyorsan tovább kattint a honlapodról egy másikra. Mindig tartsd tiszteletben a látogatóid érdekeit, mert ezzel a háttérzenézéssel sokakat elveszíthetsz. De ha ragaszkodsz hozzá én nem szólok bele, csak egy jó tanács.
2010. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos a link amit megadtál nem tartalmazza a megfelelő zenét. Esetleg nincs olyan ami pl youtube-ról ad zenét?

Azért köszönöm:)

Utolsó: Maguk a látogatók kérték én nem akartam. De köszi hogy szóltál kedves tőled:)

2010. febr. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!