Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok nekem mondani ingyenes...

Tudtok nekem mondani ingyenes domaineket?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek !

Tudnátok nekem mondani olyan ingyenes domaineket amik támogatják a PHP-t ? SMF Fórumot Szeretnék rá telepíteni. Most az ininet.hu-nál vagyok, de az magától átírja a weblapom elérhetőségét stb...



2015. jan. 5. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik domain sem támogatja a PHP-t. Azt max. a szerver támogatja.
2015. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drone007 ***** válasza:

1. ingyen nem kapsz domain nevet (legfeljebb .tk, de azt nem javaslom). Fizess, ha saját domain szeretnél.

2. az ingyenes tárhelyek nagyrészt blokkolják a magasabb szintű php funkciókat. Fizess, ha teljes értékű tárhelyet szeretnél.

3. az ininet.hu -nál is lehet tárhelyet+domaint bérelni, már havi párszáz forintért is, és azon gond nélkül elfut a smf fórum.


A hostinger.hu ingyen tárhelyére próbálj meg smf fórumot telepíteni, az talán engedi, de saját domain neved így is csak akkor lesz, ha fizetsz érte (egyébként aldomain-t kapsz).

2015. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes felső szintű domain a .tk ( [link] )

A PHP -hoz, webtárhelyre van szükséged.

Ami ingyenes, az reklámot helyez el, és igen csak korlátozottak tudnak lenni.

2015. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem kevered össze a szolgáltatót, a szolgáltatást és a domaint?
2015. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom kicsit nagy az értetlenkedés. Azzal én tisztában vagyok, hogy sima .hu-s domain-t nem kapok. Én olyanokra gondoltam, mint a weboldalnev.uw.hu vagy weboldalnev.fw.hu Az ininet pedig nekem olyanokat csinál, hogy users.ininet.hu/weboldalnev amit lehetetlen megjegyeztetni egy random emberrel. a .tk-t kipróbálom, köszönöm
2015. jan. 6. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tárhely kell, ott adnak subdomaint. azaz, valami plusz van a végén.

"Free Web Hosting" -ra rákeresel a google -ben.

2015. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az értetlenkedés nagy, hanem a kérdésed zavaros. Köszönöd, hogy azért próbáljuk kibogozni és terelgetni téged a megértés irányába.
2015. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!