Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért érkezik nekem később az...

Miért érkezik nekem később az értesítés arról az oldalról, melyet megjelöltem "értesítéseket kérek" funkcióval?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a facebook egyik oldala, amelyre kértem értesítéseket - folyamatosan frissítettem - közzétett egy posztot, kb. 2 perce, de nekem 30-40-50 perc múlva jön értesítés arról, hogy kitette a posztot. De ez nem az első eset. Számos oldallal így van, ahogy látom, hogy jön egy értesítés, nem "épp most" tette fel az oldal, hanem már jó pár perccel.

Mi az oka ennek?



2015. jan. 13. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A face is optimalizál. Az olyan oldalaké jön késve, amelyeknek nagyon sok kedvelője van.

De nem hiszem, hogy ebből nagy károd származna...

2015. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!