Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a notepad++...

Mi a véleményetek a notepad++ legújabb frissítéséről?

Figyelt kérdés

#Jesuischarlie
2015. jan. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy 3 percet elvett az életemből, és nem érte meg.
2015. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit frissítettek rajta? Nekem 6.6.6-van.
2015. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6.7.4 a legfrissebb, és JeSuisCharlie monológgal indul.
2015. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a nagyhatalmak kiborították az olajat, a terroristák begyújtották az emberiség pedig megpróbálja vízzel eloltani.

De ez inkább politika...

2015. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Drone007 ***** válasza:
100%

Asszem a 6.7.4.-es verziót kihagyom.

Egyébként a kiadást követő második napon már meg is törték a n++ oldalát az önjelölt tiltakozók.

Ez az elvakult oldalválasztás kicsit elgondolkodtatott egy szerkesztőprogram váltáson, pedig eléggé kedveltem a n++ progit.

2015. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Drone007-nak:


akkor ha váltani akarsz ott a gedit(linux-on jobb szerintem), vagy az emacs, vagy amit sokszor szoktam látni az a sublime text(ezt nem probáltam)


a kérdezőnek pedig:


hát szerintem egy teljesen felesleges dolog volt, sose értettem a politikát, sőt mi több utálom, de lefrissítettem, mert azt hittem fog valami normális dolgot tartalmazni...

2015. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Sublime Text, nagyon jó cucc, érdemes kipróbálni. Egyedül a kódolási problémáimat nem mindig oldja meg, én csak arra a feladatra tartom a N++-t.
2015. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges volt frissíteni...

Nem értem, hogy egy szerkesztő programba miért kell belekeverni ilyesmit.

2015. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Drone007 ***** válasza:

#6 Köszönöm, kipróbálom őket. A sublime text-et már használtam, nekem is az a gondom vele, mint #7-nek.


#8 teljesen egyetértek

2015. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!