Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol kezdjek blogolni, ahol...

Hol kezdjek blogolni, ahol elis olvassák a blogom?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék blogot írni, de mivel ismerősöknek nem szeretném még mondani és reklámozni se tudom hol, azt szeretném kérdezni, hogy van e olyan ahol random megnézhetik (nem tudom értelmesen megfogalmazni).

És ha igen, akkor hány bejegyzés után válhatna "ismertebbé" a blogom, de még csak úgy értem, hogy így a 0-ról van-e értelme elkezdenem?

Előre köszönöm a válaszokat, sokat segítene!:)



2015. jan. 23. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a blogger.com-ot ajánlom, de elsősorban nem a blog szolgáltatótól függ az olvasottság, hanem a tartalomtól és a népszerűsítési módszereidtől.


Sok bejegyzés és lehetőleg rendszeres frissítés kéne a népszerűséghez + népszerűsítés, pl. FB-on, de hát pont ezt nem akarod ha jól értem.


Mindenki a 0-ról kezdi, máshonnan nem is lehet. Kezdd csak el, sok sikert! :)


Viszont 2 javaslatot engedj meg:

- Ne divatból blogolj, csak akkor írj ha van miről, és arról írj, amiről tudsz, ami téged érdekel - ne mások érdeklődési körét szolgáld ki.

- Legyél igényes, pl. publikálás előtt olvasd át mindig a bejegyzést helyesírás, elgépelés szempontjából.

(Lehet, ezeket magadtól is tudod, de gondoltam leírom.:))

2015. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. jan. 23. 22:49
 3/4 anonim válasza:

Nekem a blogspot-on van, volt már, hogy kaptam ismeretlentől kommentet és másnál is láttam kommenteket, szóval nézik azt az oldalt.

Panaszom sincsen rá, átlátható minden, könnyű szerkeszteni.

Sok sikert, ha nekifogsz!

2015. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 b4r4thg ***** válasza:
Blogspot tényleg jó választás lenne
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!