Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha én vásárolok egy korlátlan...

Ha én vásárolok egy korlátlan tárhelyet egy külföldi hosting cégtől akkor azt megtudom osztani olyan módon, hogy más is tudja üzemeltetni róla a weboldalát saját domain névvel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány domain parkoltatható rajta.
2015. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"vásárolok egy korlátlan tárhelyet"

Olyan nincs... Mindig van valamilyen korlát, max szerződési feltételbe van foglalva... Pl. nem tárolhatsz nagyméretű fájlokat/videókat, limitált a havi adatforgalom...

Ilyeneknél azért célszerű elolvasni az apróbetüs részt is.

Illetve mint előttem írta, bizonyos szolgáltatásokkal szabnak korlátot, pl. csak 1-2 domain parkolható, így 1 előfizetés gyakorlatilag 1 weboldal üzemeltethető.

2015. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl. olvastam a Hostgator oldalán, hogy korlátlan lemezterület, korlátlan adatforgalom, korlátlan mysql adatbázis, korlátlan pop3 és korlátlan domain. Persze nyilván nem kivitelezhető a szolgáltatónál sem hogy korlátlanak legyenek ezek a dolgok, de gondolom 2-3 weboldalt így is simán ki tud szolgálni.
2015. jan. 30. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Évi 26 ezerért van ilyen csomagjuk...

DE! Ott is ott van a szerződési feltételekbe, hogy nem lehet tárolni nagyméretű fájlokat.

ÉS! Azért vannak korlátok, pl. a szerver kapacitás 25% -nál nem használhatsz többet.

(ha 90mp -ig meghaladod, akkor jönnek a szankciók, elsőnek email értesítés...)

Nem lehet róla spammelni, az automatikus ban-t jelent.

És még egy rakás kitétel van amit észben kell tartanod...

Mert pl. egyik ügyfeled, megszegi, akkor az összes .... miatta.

2015. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 b4r4thg ***** válasza:

Ha több domaint is fel tudsz venni rajta, akkor igen.

De az apróbetűs részt azért olvasd át, ami a "korlátlan" kifejezést definiálja.

2015. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, igen, simán megteheted, de azért érdemes megnézni az erőforrás limiteket, de egyébként gond nélkül megoldható. Csak a domain nevet kell a tárhelyre irányítanod, a tárhelyre meg fel kell tölteni a tartalmat.
2015. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!