Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Regisztráltam az atw.hu-ra és...

Regisztráltam az atw.hu-ra és nem tudok képet feltölteni?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az atw.hu-ra és nem tudok képet feltölteni.

Nem jelenik meg a kép így: [link]


Nincs tippetek, hogy miért?



2015. febr. 8. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a fájlt keresi:

[link]


Nem létezik.

2015. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drone007 ***** válasza:
Mert a kép elérését az "alt" attribútumban adtad meg, pedig az "src" részben kell.
2015. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Djjjozsiiiii ***** válasza:

Keress rendes tárhelyet. atw -nél olyan korlátozások és körülmények állnak fenn, amikre a jelen programozói gyakorlatok nem működnek jól.


Tehát, egy php5-ben megszokott technika hibásan fog lefutni náluk. Register globals ON a szerverükön. Így felülíródnak olyan változók, amiknek nem szabadna, így ismeretlen és megmagyarázhatatlan hibák jönnek elő.


A fájlfeltöltésednél pedig egy átmeneti mappa hiányzik!

Olvasd el a GY.I.K. -jukat, és leírják milyen TMP mappát kell létrehoznod, hogy lefusson a felötltés.

2015. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:
Leginkább kellene egy normális index.valami file.
2015. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!