Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla közösségi plugin?

Joomla közösségi plugin?

Figyelt kérdés
Olyan közösségi megosztót keresek (facebook, google+, tumblr, twitter, stb) ami a főoldalon is megjelenik már a cikkek alatt és nem csak akkor ha rámegyünk egy adott cikkre. (Joomla 3.3.6 van feltelepítve)

2015. febr. 11. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, a Joomla nem közösségi plugin.
2015. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először a Google

[link]


rákeresés


[link]


de ha nem tudsz ilyeneket, akkor maradj a Facebooknál

2015. febr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. kommentelőnek: szerinted ha nem kerestem volna már rá és nem töltöttem volna le vagy 20db plugint hozzá. akkor írtam volna fel ide?


Ahelyett, hogy kritizálni tudtok, inkább normálisan válaszolnátok meg a kérdéseket!!!!!

2015. febr. 12. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy adott modul megjelenik x oldalon, és y-n nem akkor érdemes lenne a modul beállításainál az összes oldalon lehetőséget választani a megjelenésnél.
2015. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az ilyenhez nem értek... :/ Csak alap felhasználóként csinálom a weboldalt
2015. márc. 2. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Belépsz az adminba->Bővítmények->Modulkezelő->Kiválasztod azt a modult ami neked kell(pl itt akkor közösségi) ott rá kattintasz (modul assigment - ott kiválasztod hol jelenjen meg a modul)
2015. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!