Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Gportal - Fejléc mellett...

Gportal - Fejléc mellett tartalom?

Figyelt kérdés
Olyan, vagyis hasonló kinézetet szeretnék az oldalamnak, mint ahogy itt is látható -> [link] de elakadtam. Ismerem az aranymeli.gp féle leírást, eddig aszerint csináltam mindent, viszont nem tudom, hogy hová töltsem fel a képet. Egyáltalán hova csináljam az új modult? A szélsőt nagyon széthúzza a kép, a középső meg azért nem jó, mert, az nem lesz ott mindenhol, rámegy például a látogató a Rólam menüpontra, és ott már nem lesz ott. Két modulom van, egy középső, és egy bal. Azt szeretném, ha a fejléc mindenhol látszana, de sehogy sem tudom összehozni. Próbáltam úgy is, hogy blog modulba feltöltöttem, és beállítottam rögzített bejegyzésnek, de úgy meg még talán zavaróbb, mint volt (a két egymást követő cím miatt), és a probléma, miszerint nem mindenhol van ott, továbbra is fennmaradt. A feljebb linkelt képen viszont nincs semmi nem odaillő tényező, amit én sehogy sem tudtam megcsinálni, elérni. Nem tudja esetleg valaki, mi a pontos teendő? ( [link] az én oldalam körülbelül így néz ki, persze tartalommal)

2015. febr. 16. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!