Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom elérni, hogy webes...

Hogy tudom elérni, hogy webes környezetben a végleges helyén is tökéletesen működjön a módosításra (change. Php) vagy a második esetben törlésre (del. Php) szolgáló php fájl?

Figyelt kérdés

Adott egy programkód, ami egy admin felület részét képezi, mégpedig a módosításra szolgál. Tehát, feltöltünk valamit egy mysql táblába és ezen a felületen keresztül akarjuk javítani a hibát, vagy épp törölni az egész rekordot. Localhoston teljesen hibátlanul működik, de webes környezetben nem találja a php fájlt. Módosítás esetében a hiba itt keresendő: <a href="change. Php? Id=". $sor['id']. "">Módosítás</a> de nem tudom, hogy kellene módosítanom, ötlet esetleg? Ha csak ennyit írok be: <a href="change. Php">Módosítás</a> akkor megtalálja a fájlt, csak nem hozza vele együtt a javítandó adatokat! Üres marad az űrlap minden eleme.

<?php

require("../mysql.php");

$sql="SELECT id, img, nev, name, ar, leiras, description, stat, kat_id FROM termekek ORDER BY id asc";

$eredmeny=mysql_query($sql);


$sorszam=1;

$kimenet="";


while ($sor=mysql_fetch_assoc($eredmeny))

{

$sorszin=($sorszam%2==0)? "paros" : "paratlan";

$kimenet.="<tr class=\"".$sorszin."\">

<td>".$sorszam++."</td>

<td>".$sor['id']."</td>

<td>".$sor['img']."</td>

<td>".substr(strip_tags($sor['nev']), 0 , 50 )."...</td>

<td>".substr(strip_tags($sor['name']), 0 , 50 )."...</td>

<td>".substr(strip_tags($sor['ar']), 0 , 50 )."...</td>

<td>".substr(strip_tags($sor['leiras']), 0 , 50 )."...</td>

<td>".substr(strip_tags($sor['description']), 0 , 50 )."...</td>

<td>".$sor['stat']."</td>

<td>

<a href=\"change.php ? id=".$sor['id']."\">Módosítás</a> |

<a href=\"del.php ? id=".$sor['id']."\">Törlés</a>

</td>

</tr>";


}


?>



2015. febr. 17. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. ne hagyj felesleges szóközt az URL -ben.
2015. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
H.Tibor87 Ez igen, gyors megoldás! Nagyon köszönöm, sikerült!
2015. febr. 17. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert én soha nem követtem el hasonlókat, ugyan is én profinak születtem. xĐ
2015. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha gondolod van még ilyen kérdésem, amire keresem a megoldást! Érdekel?
2015. febr. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!