Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hostinger.hu-nál mostani ....

Hostinger.hu-nál mostani . Info domain vásárlás akció valós lehet? Promóció lenne vagy átverés?

Figyelt kérdés
3000Ft szokott lenni egy évre a .info domain, de a hostingernél most 669ft csak. Valós lehet? Külföldi regisztrátoron keresztül menne a dolog.
2015. febr. 27. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, valahogyan ügyfelekre kell szert tenniük, mert a szolgáltatásuk elég pocsék. (Alap dolgokat sem támogatnak, mint például a PDO.) A support pedig még csak nem is érti, hogy mi ezzel a probléma...
2015. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

(helyesbítek: csak részben támogatják...)

részletek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2015. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én társítottam a frissen megvett domainemet (igaz ingyenes tárhelyen), másnap már nem ment a Cpanel. Néha ránézek, folyamatosan döglődik valami, nem tudom a fizetős plan milyen, de nem túl bizalomgerjesztő a cég.
2015. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
zoos náluk van a tárhelyed? a hostingert jelen esetben csa a domain megvétele miatt használnám, am. tudom milyen rossz...
2015. febr. 27. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:
De nincs kikötve, hogy csak akkor 669 ha bérelsz náluk tárhelyet, vagy ilyesmi?
2015. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincs kikötés
2015. febr. 27. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
hol találtad ezt az akciót?
2015. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kell lenni egy hostinger fiókodnak azon belül új domain.

[link] itt regisztrálhatsz, minden szükséges adat benne lesz az emailben amit kapsz, aztán pedig cpanel.hostinger.hu belépsz domainek, új domain és ott lesz a [pont]info domain.

2015. febr. 28. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem átverés, vélhetően jövőre amikor hosszabbítod akkor mar nem ezen az áron fogod, igy visszajön majd az olcsóság ára!
2015. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hostinger válasza:

Kedves Kérdező,


Jelenleg akciós a .info domain, amelyet az Afilias nevű cégnél regisztrálunk. Ez havonta 669 Ft összesen, mindenféle rejtett kültség NÉLKÜL.


Ha bármilyen kérdése lenne azt nyugodtan tegye fel a cpanel.hostinger.hu oldalán.


Tisztelettel,

Hostinger Magyarország

2015. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!