Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni weboldal készítéssel/blog írással?

Figyelt kérdés
Elég igényes weboldalakat tudok készíteni és az érdekelne, hogy ha pl. csinálok saját használatra egy weboldalt vagy blogot, amin nem egy konkrét terméket próbálok eladni, akkor milyen pénzkeresési lehetőségeim vanak?

2015. márc. 1. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reklám és fizetett cikkek.
2015. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni olyan weboldalakat, amiket te készítettél?
2015. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: A reklámokkal történő jövedelemszerzésről már olvastam bővebben bár még ködös, hogy ez mekkora jövedelemforrásnak számít. Erőteljes keresetkiegészítésként szeretnék hasonló foglalkozást.


Másodiknak: Hát a domain illetve a rajta lévő cikkek nem tőlem származnak de itt van egy joomla motorral működő általam készített oldal:

[link]

2015. márc. 1. 19:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként fizetett cikkek alatt mit értesz?
2015. márc. 1. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt értem alatta, amit rengeteg nagy(obb) oldalon (hwsw, origo, stb.) is látni olykor. Rendes cikknek tűnik, amiben bemutatnak egy új startupot, céget, terméket, szolgáltatást, vagy csak közvetve említik meg úgy, hogy a tulajjal készítenek interjút. Nem mindenkinek tűnik fel, sima cikknek veszi ezeket és elhiszi, ami le van benne írva, viszont az említett cég fizet az ilyen cikk megírásáért.
2015. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Google AdSense ^^ legtöbbet fizető :D

Viszont csak kattintásért fizet, szóval kellenek látogatók rendesen :D

Kb 100 látogatóból 1 kattint, ha azonos a weblappal a hirdetés témája :D

2015. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Arról esetleg tud valaki valamit, hogy az AdSense milyen arányban honorálja a kattintásokat? Milyen mértékű jövedelemszerzésre adhat lehetőséget?
2015. márc. 2. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt a weboldalt nem igazán nevezném igényesnek.


Két perc alatt úgy nagyjából töredéke be is töltődött, és az alábbi hibákat is produkálja.


chrome-extension://boadgeojelhgndaghljhdicfkmllpafd/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

chrome-extension://dliochdbjfkdbacpmhlcpmleaejidimm/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

chrome-extension://hfaagokkkhdbgiakmmlclaapfelnkoah/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

chrome-extension://fmfcbgogabcbclcofgocippekhfcmgfj/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

chrome-extension://enhhojjnijigcajfphajepfemndkmdlo/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

[link] Failed to load resource: net::ERR_CONTENT_LENGTH_MISMATCH

[link] Failed to load resource: net::ERR_CONTENT_LENGTH_MISMATCH

2015. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "igényes" választ bár nem tudom hogy a kérdést elolvastad-e... Az oldal betöltési sebessége max 2 másodperc, közzel sem két perc. Az a saját pc-d hibája lehet. A hibákkal még nem találkoztam, talán a böngésződ nem jeleniti meg azt a modult. Próbáld más böngészővel megtekinteni
2015. márc. 2. 22:28
 10/12 SimkoL ***** válasza:

Bár tudom, hogy a kérdés nem erről szólt, de én is csak meg tudom erősíteni az előttem szólót. Egy 140x100 kép eredeti mérete 1280x720 és 585.246 byte :), stb... Valóban egy lassabb neten nem tépi az aszfaltot.

'Erőteljes keresetkiegészítésként szeretnék hasonló foglalkozást.' Hát ehhez vagy nagyon jó írói véna és/vagy programozói, weblapkészítői tudás kellene. Nagyon jó témát kell találni és nagyon jól elkészített oldal kell, hogy pénzt hozzon, de az sem fog dőlni az elején.

Nézz szét mi érdekli leginkább az embereket - az agyoncsépelt témák mint a főzés, öltözködés, pénz :) után.

Egyáltalán mihez értesz 'Istenigazából' ?

2015. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!