Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ti milyen grafikus programot...

Ti milyen grafikus programot használtok weboldalkészítésre, amivel szinte egyáltalán nem kell semmit se programozni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyat garantálom neked hogy nem fogsz találni amivel hibátlanul össze lehetne kattintgatni egy oldalt, programozás nélkül...
2015. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az oldalak 99%-át kattingatósból rakták össze. Csak meg kell nézni az oldal forrását, és ha nem szép, rendezett a kódolás, akkor az kattingatós.
2015. márc. 2. 10:55
 3/17 anonim ***** válasza:
Olvass utána a CMS rendszereknek. (joomla, wordpress, stb).
2015. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem használok olyat, és senki más sem, aki egy kicsit is komolyabban veszi a weboldalkészítést.

A vizuális webszerkesztők csak arra jók, hogy egyszerű, statikus weboldalakat készíts vele, azt is néha helytelenül.

Egy kicsit is komolyabb weboldalhoz elengedhetetlen némi programozás.

2015. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A CMS rendszerek mind kattingatósak.
2015. márc. 2. 11:02
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként még olyan programozót nem láttam, aki megnyit egy jegyzettömböt és akkor megír egy profi weboldalt. :)
2015. márc. 2. 11:03
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
#6 Megadjam a címem?
2015. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

"Az oldalak 99%-át kattingatósból rakták össze."

Igen, a "Józsika vagyok, ma töltöttem le a drímvívört" jellegű oldalak 99%-a tényleg úgy van összekattogatva. Ha ez a célod, akkor Dreamweaver, SharePoint Designer, KompoZer.

A komolyabb weboldalaknak meg garantáltan nem hogy 99%-a, de még 1%-a sem készül az általad preferált módszerrel.

A kód rendezettségéről, külalakjáról meg butaság messzemenő következtetéseket levonni. Ha a weboldalt egy PHP-szkript generálja, ott gyakran nem törik magukat azon a fejlesztők, hogy a generált kód szeép legyen.

2015. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6 Igaz, nem sima negyzettömböt használunk. Minimum egy notepad++ -ot, ha összetett a rendszer akkor egy normálisabb IDE-t, de azokban se nagyon van ám grafikus rész.


#8 +1. Sőt, én minden átadandó szövegfilet minifyzni is szoktam, most akkor azt összekattintgattam mert tagolatlan amit a kliens kap? :D

2015. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Programozóként meg kell mondanom, hogy én se láttam olyan embert, aki Notepad++-ban ír meg egy komolyabb site-ot. Én Eclipse-ben szoktam, mert áttekinthetőbb minden egy projectben, és segítséget nyújt az intellisense. De én még nem láttam komolyabb honlapot amit összekattintgatnak.
2015. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!