Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok, itthon meglehet...

Mit gondoltok, itthon meglehet tanulni úgy webfejleszteni, hogy pár ilyen itthon végezhető freelancer-kedős munkát lehessen végezni? Ha igen, akkor tudnátok mondani tippeket, esetleg oldalakat ahol önnállóan, képzés nélkül el lehet ezt sajátítani?

Figyelt kérdés

#Freelancer #weblapfejlesztés #otthon megtanulható munka
2015. márc. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanulni, viszont nem (mindenkinek) egyszerű.

Az alapokon túl jó ha ismersz népszerű frameworköket (PHP/Python és JavaScript terén is) és könnyen megérted más kódját is.

A w3schoolson találsz alapozáshoz nagyon jó anyagokat HTML, CSS, JavaScript és PHP témakörben, azonban PHP-ben ennél sokkal jobban el kell mélyedned (már ha PHP-ben szeretnél dolgozni). Miután megismerkedtél az osztályokkal és a PDO-val elkezdhetsz valamilyen frameworköt. Symfony, Yii, CodeIgniter, CakePHP és Zend az ismertebbek. Nyilván mindegyiket nem tudod kellő mélységben megismerni és az ismereteidet frissen tartani, úgyhogy válassz ki egy szimpatikusat és kezdj el megismerkedni vele a legmélyebb szintig. Én a Zend Frameworköt szeretem, de nem ez a legnépszerűbb (miért?! :D).

JavaScripthez szerintem még mindig a jQuery-t érdemes ismerni, úgyhogy ezt is ismerd meg.


Sok sikert! ;)

2015. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, megnéztem ezt a w3school-os linket, én eddig ezt csinálgattam, mit gondolsz erről?

[link]

2015. márc. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!