Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam egy mindenkilapjás...

Csináltam egy mindenkilapjás oldalt, már meg is szerkesztettem teljesen, meg minden, de nincs fent a neten. Hogy tudom elérni, hogy a neten fönt legyen az oldalam? Kérlek minnél részletesebben írjátok le!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy nincs fent a neten? :)


google-ban nem találod? Azt nem is fogod rögtön, jó sok idő kell hozzá. Minimum 2-3 hét, de néha több.


Kaptál viszont egy címet. Ez a valami.mindenkilapja.hu

Ott el kéne hogy érjed az oldalad.

2010. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia!igen, éppen ez az, hogy nem találom a google-ban!pedig már tavalytól meg van az oldi.ja és én el is érem abban az e-mailban megadott címen, de nem tudom, mások hogyan érhetik el!
2010. febr. 15. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd be pl. ide a linkjét, mert a google, ha nem mutat rá link nélkül elég lassan találja meg. Például ezt a kérdést tegnap du. 3-kor írtad ki, gyakori kérdéseken megejelent a link, és a google már kihozta találatként. Ja, és ne a www.oldalneve.mlap.hu-ra keress rá!
2010. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
[link] itt az oldal címe ha erre gondoltál.
2010. febr. 16. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérlek írd le normálisan a klán kifejezést!

Vagy klán vagy clan! kösz :P)

2010. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a google jól tudja, hogy mi az az oldal amit sokan néznek és jó is, tartalmilag, kinézetileg, megvannak a kulcszavai, leírása, sok más oldal linkel rá.

Ez az oldal nem olyan.

2010. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nkem a mlap főoldala jött be...
2010. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként mit gondoltok a honlapomról?
2010. febr. 21. 13:55
 9/10 A kérdező kommentje:
jó VOLT amíg volt?mivel kitöröltem az oldalt
2010. febr. 21. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:

őszinte leszek, hozzád nem volt jó mármint kinézetileg.

Ne sértődj meg inkább tanulj belőle.

elmondom mi volt a baj.

kisméretű kép a háttérnek ami ráadásul ismétlődik, úgy hogy nem kapcsolódik egymáshoz.

A rajta szereplő szöveg szín vékony fekete ami a hátér képnek "köszönhetően" szinte lehetetlen volt olvasni kijelölés nélkül.

És ez az összhatás nagyon elrontotta az egészet.


Ha weboldlt csinálsz akkor háttérnek, ne adj nagyméretü JPG képet, még kicsit sem amit ismétlésre raksz.

Ha mindenképpen képet szeretnél alkalmazni háttérnek akkor max valamijen pattern-t tehát ami eleve kicsi és ugy ismétlődik, mint a tapéta, hogy nem látszik az átmenet, mint pl, téglafal, márványminta, homok, kavicsok, fű , stb.

A szöveg jól olvasható legyen.

Ne legyen tele az oldal csillogó villogó Gifekkel.

Ne legyen háttérzene.

2010. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!