Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért csinálja vajon a Mozilla...

Miért csinálja vajon a Mozilla azt hogy csinálok egy weboldalt, amin van egy kb.200X100-as kérdőjel, ami Mozillában tiszta pixel, IE-ben viszont tökéletesen sima a körvonala. Hogy lenne megoldható?

Figyelt kérdés
Vajon kell valamit átállítani Mozillában hogy szépen jelenítse meg, és ha igen, akkor mindenki másnak is át kell írnia?
2010. febr. 15. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg link? Forráskód? Had ne nekem kelljen könyörögni hogy megoldhassam a problémádat.
2010. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Elnézést kérek, csak annyira felhúztam magam rajta, hogy ezt elfelejtettem:)

2010. febr. 15. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg sem jelenik az oldal:


"Website Under Review


You see this page, because the system administrator of 000webhost.com is currently checking this website for malicious content. This redirect will be removed once we will finish manually checking all files on this account. As far we check over 100 websites, it can take about 2-4 hours to complete. If you are the owner of this website, you will get email confirmation once it's done. If you are a visitor - please come back later."

2010. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, a kérdés már tárgytalan, köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!