Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csinálhatok youtube...

Hogyan csinálhatok youtube csatornát?

Figyelt kérdés
Technikai háttérre vagyok kiwi!

2015. ápr. 7. 20:09
 1/4 Tengor ***** válasza:
Én sehogy. Kinőttem már a magamutogatásból.
2015. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves Első válaszoló! Már bocs de nem azt kérdeztem, hogy Te, hanem ,hogy ÉN hogyan csinálhatnék youtube csatornát. Az engem igazán hidegen hagy, hogy te nem akarsz csinálni. Azt senki sem kérdezte. Nem értem, hogy te minek írsz egy olyan kérdéshez választ, aminek a 'tárgyát magát elítéled. 12 éves vagyok, szerintem lesz elég időm kinőni ebből. Nem magamutogatásból akarok csatornát hanem mert szeretném 'megtapasztalni', hogy ez milyen. Azért, hogy bizonyos dolgokban segítsek másoknak. Nem értem, hogy minek kell itt flegmáskodnod. Semmire nem mész vele.
2015. ápr. 7. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz youtube-ra, akkor már van csatornád. Csak fel kell töltögetni a videókat és ennyi.
2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drone007 ***** válasza:
Sőt, ha van gmail-es accod, akkor már youtube-os is van.
2015. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!