Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek eddig milyen a...

Cukkancs Nyuflancs kérdése:

Szerintetek eddig milyen a blogom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Pár nappal ezelőtt készítettem egy Big Time Rush fanfiction blogot, és megírtam az első részt. Akárhogyan kérem az embereket, hogy véleményezzék, senkit sem érdekel.Biztosan azért, mert borzalmas :( Valaki megmondaná, hogy min kell változtatnom (még csak 1 részt írtam) Blog Linkje: [link]

2015. ápr. 10. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

túlságosan halvány(?) a szín, a betűtípus kicsit lehetne nagyobb, chat boxban nem olvasható rendesen a Név, Üzenet stb.


az url( [link] az meg nem jó oda, az email szó elég


a kép lehetne kisebb szerintem

2015. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Írj még.
2015. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy a halvány helyett szerintem az élénketlen a jó szó, de nem foglalkozok nagyon a színekkel, hogy tudjam melyik a megfelelő szó
2015. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem két okból nem tetszik.

Az egyik, hogy nagyon rossz a színválasztás, olyan mintha az embernek hirtelen romlott volna a látása mert olyan homályos az egész, vagyis nem élesen tiszta. Így viszont fárasztó a szemnek olvasni, és ami a lényeg rontja is.

A másik ok amiért nem tetszik, hogy itt a gyakorin szinte minden harmadik gyerek ilyen bárgyú történetet ír. Mintha sablon lenne hozzá, egy kaptafára készülnek..Akár mondhatnám, hogy egymásról másoljátok.

2015. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, eddig mindegyik nagyon hasznos volt :) Szóval le kéne cserélnem a designt? :/
2015. ápr. 10. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint a többi 10.000 ugyan ilyen kaptafára készült tinilány fictionblog.
2015. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brenya ***** válasza:
A törekvés mindenképp dicséretes. Egy hiba ami szerintem kirívó"Üdv, ez a Cbox! Kattins alul a megfelel? mez?re, és írd be az üzeneted!"(pontosabban a "Kattins" és a két kérdőjel). Másfelől a háttérszín és a betűméret nem kedvez a szememnek(korosztályomnak "47") de gondolom nem is nekünk készül. Amúgy nem rossz bár egy részből nehéz lenne következtetést levonni(hosszútávra főleg). További jó munkát és sok sikert.
2015. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)) A Cbox-ot kijavítottam, nagyítok a betűkön is! :D
2015. ápr. 10. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

1. "Ő készítette ezt a csodálatos designt," Tény, hogy nagyon esztétikus és hangulatos, de olvashatatlan.

2. Rakj ki valami izét az oldalsávba, amin követni lehet a részeket! Egy résznél még nem gond, hogy nem könnyen visszakereshető a többi, de a 36. résznél már gond lehet..

3. Angol címek. Már megint angol címek.

4. (Szöveget jegyzettömbbe bemásol, hogy olvasható legyen.) Valami ebben a szövegben történetben nagyon nem áll össze nekem.

Egyrészt a huszonéves szereplőid szerintem úgy viselkednek, mint a 14 évesek.

Másrészt hiányosak a leírásaid. Ami miatt a vége tiszta katyvasz. Hol járnak a szereplőid? Mit éreznek? Mitől kellene megijedniük? Jó lenne, ha kidolgoznád ezt a részt jobban, mert így nemhogy nem élvezetes, hanem alig érthető.

5. "ilyeszt" - ilyen szarvashibának azért nem szabadna benne maradni a bejegyzéseidben.


Kérdező, nekem az 1., 4. és 5. pontok miatt úgy tűnik, hogy te nem olvasod a saját blogodat. Pedig nagyon sok problémát ki lehet szűrni már azzal, hogy ellenőrzöd, amit csinálsz. Pl. Wordbe bemásolni a szöveget, a közzétett bejegyzést elolvasni a blogodon stb.

2015. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!