Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressre feltöltöttem egy...

Gittuska11 kérdése:

Wordpressre feltöltöttem egy sablont átszabtam php segítságável de az összes sablon megváltozott ugyan olyanra mi a probléma?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a sablon PHP-it piszkáltad, ahnem a WP közös PHP-it.
2015. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni ilyenkor? Letöltöttem egy sablont és csak annak a kódját írtam át! A többihez nem nyúltam!
2015. ápr. 16. 13:22
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:

Ne haragudj de ha nyelvtanilag helyesen érthetően is leírod lehet adni tippeket mit nézz át. (most mit kezdjünk ezzel hogy feltöltöttél EGY sablont de az ÖSSZES sablon megváltozott? ...ráadásul ugyanolyanra? akkor nem is változott?)


Ha jobban elmondod meg lehet nézni a dolgot.

2015. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b4r4thg ***** válasza:
Próbáld meg egy alap WP fájljaival felülírni a mostani fájlokat. ha adatbázisban nem történt változás, akkor működni fog.
2015. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újretelepítettem a wordpresst most jó! Feltöltöttem egy saját magam szerkesztett php sablont és amikor bekapcsoltam egy másik sablont ugyan olyan volt!
2015. máj. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!