Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Udv. Kb egyeve nem leptem be...

Udv. Kb egyeve nem leptem be a citromail oldalamba es nem is tudom mar a jelszavam minden jatekot arra regisztraltam. Feltudnam torti? Vagy mar toroltek azt a fiokot?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 e-mailomat törölte a citromail,kb 2-3 hónapot nem voltam fent.


Szóval szerintem felejtsd el.

2015. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 belépés nélküli hónap utána automatikusan törlődik.


Fel tudnád-e törni? Biztos nem, túl sok filmet nézel ha szerinted csak úgy bárki feltör bármit, letölt egy programot és az belép neki, kiírja a jelszavát, stb...

2015. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért használunk e-mail klienst (pl Outlook), mindennap elindítod és probléma megoldva.
2015. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Csakhogy az nem elég. Webes belépést követelnek meg, gondolom a reklámok miatt. Legalábbis legutóbb még ez volt a helyzet, mikor rájuk néztem.

2015. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Manapság mindenki fel akar törni mindent.

Összekeverik a fészbukot a dióval.

2015. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld jelszó emlékeztetőt, ha megvan a jelszó, akkor belépsz. Felfogja kínálni a cím újraregisztrálását új jelszóval. Leveleket visszahozni nem lehet, de legalább a cím megvan és az új leveleket megkapod. Ha az elfelejtett jelszó sem járható, próbáld meg simán arról az email címről regisztrálni, talán engedi.
2015. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!