Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Interact. Js: miért nem...

Interact. Js: miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés

[link] oldal példáit szerettem volna lementeni majd módosítgatni őket. A Dragging példa még működik nálam, az alatta lévők viszont már nem. Az oldalon lévő demókban persze működik az összes, de miután lementettem őket a gépemre és megpróbáltam firefoxban és chromeban megnyitni, nem működik a mozgatás. Pl a Resizing résznél az átméretezés még megy, de már nem mozgatható a téglalap.


Mi lehet a gond? Esetleg megpróbálná más is, hogy ha lementi mondjuk a Drag and Drop példát (a második az oldalon), működik-e nála?


2015. máj. 5. 20:39
 1/2 Drone007 ***** válasza:

Van egy ilyen okos megjegyzés a "Drag and Drop" rész js scriptjében:

"The dragging code for '.draggable' from the demo above applies to this demo as well so it doesn't have to be repeated."


Nem tudom mennyire megy az angol, de ha nem, akkor ajánlom a google fordítóját.

Tanulság: a Copy-Paste még a másolós kódoknál sem működik, ha nem érted amit másolgatsz.

2015. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, nem is láttam ezt a megjegyzést! :)
2015. máj. 6. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!