Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a vélemény erről a weboldal...

Mi a vélemény erről a weboldalról? Mit lehetne rajta fejleszteni? Mi lenne a módja látogatókat "szerezni"?

Figyelt kérdés
A weboldal saját fejlesztés és [link] a neve. Egyébként eladó a domain és az oldal is akár, adminnal. Volt facebook oldal is de mivel kedves google-ék felfüggesztették az adsense fiókomat, elment a kedvem tőle, azóta nem foglalkoztam vele, de most újra ránéztem.
2015. máj. 23. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem töltenek be a képek. Van pár localhost-os is.
2015. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem töltenek be mert már nincsenek feltöltve azok a képek. Lehet hogy mérgemben anno törölgettem ftp-vel. Na de maga a felépítésre és a "design"-ra gondoltam (nem vagyok az de nem sablon alapján ment).
2015. máj. 23. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
A design kezdésnek jó.
2015. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem alapjában véve nem rossz, amit én javítanék:

- A piros doboz, ahol a főcím van, lehetne egymagasságú a header sávval.

- A keresődoboz, meg az Archívum szekció is lehetne ugyanúgy árnyékolt, mint Kategóriák menü.


+ Az egész lehetne reszponzív :)

2015. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezők jutottak eszembe mint a #4es válaszoló két javaslata, semmi árnyék, és a piros doboz is tetszik úgy lelógóan.
2015. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- Az árnyék nekem se tetszik, nem kell sehova.

- A piros logóban a szöveg legyen teljesen fehér.

- Válassz valami más textúrát háttérnek, mert a mostani nem jó, hogy így el van mosódva. www.transparenttextures.com

- Használ valami szebb, de jól olvasható betűtípust.

- A betük ne legyenek közel a dobozok széleihez, legyen mindehol nagyobb térköz.

- A főoldalon ha a képek teljes hosszúságuak lennének a dobozban és teljesen a doboz aljaig érne, akkor jobban nézne ki.

- Legyen az oldal responsive.


- Ha HTML5 a doctype, akkor használj HTML5 tag-eket.

- A language meta-t nem jól használod.

- A description meta max. 160 karakter hosszú legyen és lehetőleg minden oldalon legyen más.

- Ne használj inline CSS-t.

- A képek ne hátterek legyenek, hanem képek.

2015. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem hogy csak a pénz miatt csinálod?

Ha így van, akkor elárulom: 99%, hogy ebből nem fogsz meggazdagodni

2015. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg angol szövegeket akartam fordítani és minél több érdekességet írni, de nincs időm rá. Ezért akarom eladni, mert egy másik projekthez kéne domain név és az alá akarok íni egy oldalt de még ez nem biztos. Csak jó ötletnek tűnt hogy ilyen oldalt írjak referenciának is meg legalább már ha az árát visszahozta volna a tárhely + domainnek is jó. De mindegy így jártam.
2015. máj. 23. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, naponta lenne friss érdekes tartalom rajta, akkor lehetne vele pénzt keresni. De akkor egy jobb design is kellene.
2015. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!