Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen jó html-szerkesztó...

Milyen jó html-szerkesztó programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Próbáltam SeaMonkey-t NVU-t, Word-öt. Egyik sem túl használható. A Word ráadásul minden képet, amit az oldalamra teszek, átkonvertál ultragagyi gif-be. :(
2010. márc. 1. 15:01
 1/9 anonim válasza:

Word felejtős mivel nem html-re találták ki.

Sztem próbáld ki a DreamWeaver-t

2010. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Word nem jo.:D Tapasztalat szerint összeszemeteli minden fölös kóddal ami nem valid:/

Seamonkey-t nem probáltam NVU talán a legjobb választás kezdőknek!

De én alapbol notepad++-on kezdtem kódolni a semmiből szal az a legjobb:)


Dream weavert probáltam és nagyon jo cs azt már ink haladóknak ajánlom;)


Tehát összegezve: Ha nem akarsz kódolni akk kezdéshez NVU mert annál a forrás fülnél mutatja a kódokat. Ha kódolni szeretnél(ami sztem sokkal érdekesebb:D) arra notepad ++ ot

Ha meg van tapasztalatod akk Adobe Dreamweaver a te választásod;)


Rem segítettem soksikert!

Üdv: Ice;)(15/f)

2010. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a semmiből írsz kódot, akkor Notepad++ - ingyenes, nyílt forrású és gyönyörűen kiemeli a HTML tageket, egyebeket, ezen kívül egy raklap más programozási nyelvet is ismer - még DOS-os batch file-oknál is színezi a kódrészleteket.
2010. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
PHP Designer 7 vagy notepad++
2010. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adobe Dreamviewer, Jegyzettömb :)
2010. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a Dreamweaver-t javaslom ha WYSIWYG (azt kapod, amit látsz) szerkesztőt akarsz használni, de sajnos ez a progi is néha beledob fölösleges kódrészeket, amiket teljesen le lehet egyszerűsíteni. Kód szerkesztőhöz a Notepad++ megfelelő (persze ha már ismered az általad használni kívánt kódot), én magam EditPlus-t használok, mert ahhoz szoktam hozzá, de a Notepad++ -ban több a "segítség", úgyhogy érdemes azt megszokni.
2010. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
notepad++, és akkor meg is tanulod, amit megszerkesztessz!
2010. márc. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Microsoft Expression Web.


[link]

2010. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 asdokininja3 válasza:
és ha már csináltam notepad ++ ba html -t , akkor hogyan tudnám azt feltölteni INGYENESEN ?
2012. dec. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!