Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weblapot kell készíteni...

Milyen weblapot kell készíteni ahhoz, hogy pénzt keress vele és hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha csak pénzkeresésért készítenél honlapot, most felejtsd el, mert ez nem így működik. Honlapból pénzt reklámokkal lehet szerezni, de (1) az maximum zsebpénz, (2) fel kell futtatni a weblapot (idő + szakértelem), hogy értelme legyen rajta reklámozni bármit is.


Inkább lejmolj adományért, vannak ilyen oldalak.

2015. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Inkább az lenne a kérdésem, hogy milyen témájú weboldal lenne a "legsikeresebb"?
2015. jún. 21. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Albínó jegesmedvék táplálkozási és szaporodási szokásait bemutató weboldal, webshoppal, online közösségi játékokkal. Ez most a tuti biznisz.
2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jót nevettél? annyira gyerekes már az ilyen :)
2015. jún. 21. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Kisbarátom a kérdésed szörnyen gyerekes.

A világ nem így működik.

2015. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaj tudom, hogy nem így működik..nem akarok milliókat keresni egy nap alatt..azt szerettem volna tudni, hogy mi a legjobb témaválasztás egy weblap beinditásához hosszú távra de mindegy
2015. jún. 21. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Konkrét példát ne várj, hogy bárki is írni fog. Röviden, olyan dolgot kell keresni, amire nagy a kereslet, de alacsony a kínálat (azaz kevés olyan weboldal van). Járj nyitott szemmel figyeld meg, hogy mire van szükségük az embereknek.


De mint ahogy azt már előttem is leírták, rengeteg időt és esetenként pénzt kell belepumpálni mire egyáltalán bármiféle bevételed lesz belőle.

2015. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Témaválasztás...

Macskák. Ez a legnépszerűbb dolog az interneten.

Most jobb?

2015. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

nem tudom hány éves vagy, de a kérdésből feltételezem, hogy nagyon fiatal.

A válaszom: először tanulj, tanulj, tanulj! Meghozza a gyümölcsét.

Instant megoldást ne várj senkitől, a bölcsek kövét magadnak kell megtalálni.

;) Hajrá!

2015. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan weblappal lehet pénz keresni, amire fel tudsz építeni egy olyan üzleti modellt, ami fenntarthatóan jövedelmező.

Az üzleti modelltől függ, hogy termel jövedelmet. A hirdetéses megoldás a legkevésbé jövedelmező, az ritkán hozza be még az üzemeltetés költségeit is.

2015. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!