Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok olyan adfly alternatívá...

Tudtok olyan adfly alternatívát ami a lent leírtakat tudja?

Figyelt kérdés
olyan alternatívát keresek amin nem egy reklámon keresztül lehet eljutni egy linkre, hanem csak egy banner-nyi reklámot illeszt be az oldalra.

2015. júl. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Google AdSense

Etarget ?

2015. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
felnőtt tartalmú oldalhoz is használható legyen
2015. júl. 9. 21:05
 3/5 A kérdező kommentje:
olyasmit szeretnék mint az online film nézős oldalaknál van, nem az én weboldalamon lennének a videók, viszont az adfly-t kicsit soknak érzem, olyan alternatívát keresek (ha van ilyen) ahol csak egy kisebb reklámfelület van beágyazva arra az oldalra ahova a linkem mutat (nem tudom h lehetséges e)
2015. júl. 9. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, a 18+ -os dolgok nagyon korlátozottak.

Max saját oldal, és frame -s megjelenítés, fent a banner, amit kiadhatsz és ha van forgalma talán bérelnek is helyet.

2015. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a saját Blogomon az Adf.ly-ben megtalálható script rendszer használom, amit csak be kell illeszteni a weboldalra és random dob be reklámokat.
2015. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!