Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi okozza, hogy a Hupont.hu-n...

Mi okozza, hogy a Hupont.hu-n létrehozott weboldalon hiába adok meg kulcsszavakat, nem jelennek meg a kész weboldal forráskódjában?

Figyelt kérdés

Korábban volt már ilyen weboldalam, gyönyörűen működött. Most ez a mező valamiért nem aktiválódik a kész kódban. Ügyfélszolgálatnak csak e-mail címe és facebook oldala van, írtam is, lassan egy hónapja, de nem reagálnak. A kulcsszavak nem aktiválódnak, olyan, mintha egyet sem adtam volna meg! Az általuk ajánlott seotools metatag ellenőrzőjével vizsgálva is azt az eredményt kapom, hogy nem adtam meg kulcsszót. A korábbi oldalam kulcsszavai ebben is szépen megjelentek.


Persze kulcsszó nélkül esélyem sincs, hogy emberi helyre kerüljön a weboldal a találati listában...:(


Tudtok esetleg bármi más elérhetőséget az oldal üzemeltetőihez, esetleg választ, hogy mi a probléma, illetve ötletet a megoldásra?



2015. júl. 12. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hupont-ot szerintem nyugodtan felejtsd el. Egy tucat szintén ingyenes, de nagyságrendekkel igényesebb alternatívája van.
2015. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán nem a legprofibb, viszont rendkívül gyorsan előre lehet kerülni vele a Google találati listájában - legalábbis eddig. Kulcsszó nélkül ez nyilván nem így lesz...:(
2015. júl. 12. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a G-Portált. Fényévekkel jobb, mint a hupont.

Persze csodát ne várj tőle.

2015. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit eddig a seorol olvastam, az alapján nem a kulcsszó alapján fog az oldalad előrekerülni a találati listában, inkább az alapján hogy mennyire hasznos a tartalma, mennyien hivatkoznak rá. Ebből a szempontból teljesen mindegy hogy hupont-hu-s a szervered vagy g-portálos, vagy otthon rákötötted a géped a netre és azt használod szerverként. Ha majd másképp gondolom, szólok. :)
2015. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!