Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Statikus linkgyjtemenyt tudok...

Statikus linkgyjtemenyt tudok fizetosse tenni?

Figyelt kérdés
Mar tegnap is kiraktam a kerdest, de a GYIK hirdetesre vonatkozoan levette. Szoval egy kb 10-15 kategoriabol allo linkgyujtemenyrol lenne szo, ami akkor lenne hozzaferheto az egyeneknek, mikor befizettek a dijjat. Addig rejtve maradna. Melyik a legjobb megoldas a fizetos rendfszerre? Sms, bankkal szerzodni, paypal? Talaltam forumokat errol, de azok 2008 as volt, abban meg az info-tech.hu-t ajanljak az sms-es rendszerre, mert a paypal nem volt elterjedve azert ez 2015ben mar csak valtozott valamennyire. Kerem a kedves hozzaszolokat ne az uzleti modellel foglalkozzanak, hogy "ki fog ilyenert fizetni?" es hasonlo kommentekkel, mert a teljes dolgot nem fogom nyilvanossagra hozni! A technikai resze erdekel, hogy kb mennyibol csinal nekem egy ilyen vazat valaki, amit aztan en tudok beallitani, boviteni a kategoriakat, megnezni a befizeteseket, engedelyezni a hozzafereseket. Minden t statikusan manualisan.

#sms #weboldal #fizetés #PayPal #linkgyjtemeny #uzleti modell
2015. júl. 15. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tartalmat is te tárolod, vagy csak a linkeket ami valamilyen tárhelyre mutat? Megkerülhetően hangzik, max 1 ember fizet, és utána ingyen továbbadja a linkeket, vagy letölti a tartalmat és utána felteszi ingyen.


A tartalom megfelel a törvényeknek? Kétlem, hogy elmondod miről szólna, de én csak rossz dolgokra tudok gondolni, hogy vajon mit kell ennyire elrejteni. A másik, az a fizetős FTP-re emlékeztet, de ha jogsértő az oldalad arra úgyis ugrani fognak a megfelelő szervek.

2015. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem illegalis! Nem felnott tartalom! Inkabb ilyesmi fele pl a pecsi szobafestoket elerhetosegekkel es akinek kell az onnan kapcsolatba tud vele lepni! Kb ilyen lenne a sema, vmennyi tarhelyet fogok berelni persze. De a fizetos reszehez konyitasz valamennyit?
2015. júl. 15. 16:40
 3/11 A kérdező kommentje:
De inkabb az adott link mene a megfelelo helyre! En nem tarolnam azokat a tratalmakat, fog lenni tartalom az oldalon, de az sima szoveg lesz!
2015. júl. 15. 16:42
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 nagyon megkulultal ocsem! Ezekszerint csak kotekedni akartal!
2015. júl. 15. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Halott, millió egy ilyen van ingyen. :-)
2015. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez valami elképesztően hülye ötlet.
2015. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Latom azert vannak gondok a szovegertelmezessel!
2015. júl. 15. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked meg a való világgal. :)
2015. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Drone007 ***** válasza:

Az atw-nek van egy terrasms szolgáltatása. Nem tökéletes megoldás, de készen van, és nem kell külön leprogramoztatni drága pénzen.

Sajnos pontosan nem tudom hogy működik, de a lényege az, amit szeretnél. Védett tárhelyen elhelyezett adatokat a látogató csak egy emeltdíjas sms ellenében tudja megtekinteni. A jutalékot nem tudom hogyan küldik, de bizonyára valamennyit levesznek.

A normál atw linken elhelyezett oldalon megreklámozod a fizetős szolgáltatást, leírod milyen sms ellenében mit kapnak.

Bár osztom az előttem szólók véleményét, ha jó a reklám, valaki úgyis ráharap.

2015. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ennek a kivitelezésére keress fejlesztőt, olyat akinek van tapasztalata is az ilyenben.

SMS: viszonylag egyszerű beüzemeltetni, DE 50% -t lenyúlja a szolgáltató, így viszont a telefon társaságok pénzeled majd.

Hazai bank -on kersztül online kártyás fizetés legnagyobb gondja, hogy a szolgáltatásodnak, weboldaladnak meg kell felelnie a bank szerződési feltételeinek, ami kemény dió lehet. + mindenképp cégként, céges számlát kell nyitnod.

PayPal: nem mindenki szereti, csak akkor használom ha mindenképp szükséges.

Bürokrácia tekintetében a legkönnyebb beüzemelni, de a fizetés vissza hitelesítése nélkül, úgy manipulálható...

(Ami egy szolgáltatásnál még nem akkora gond mint egy áruház esetében)

2015. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!