Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet letölteni teljes...

Hogyan lehet letölteni teljes weboldalt?

Figyelt kérdés
Le kellene tölteni egy weboldal minden információit. Rengeteg letölthető dokumentum szerepel az oldalon, sok idő lenne egyesével letölteni ezeket. Nekem szükségem lenne rá, mert hamarosan megszűnik az oldal, és nekem kell újat készítenem. Kérték hogy ugyanazok a dokumentumok legyenek elérhetőek.

2015. júl. 16. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Wget-el lehet rekrzivan letolteni mondjuk, vagy keress hasonlo eszkozoket.
2015. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Firefoxnál a Menü megnyitása ikonnál az "oldal mentése" az egész oldalt lementi.
2015. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

WGET, HTTrack, Heritrix, illetve további találatok "web spider"-ekre.


Ha egyetlen lapon vannak a letöltőlinkek, akkor még "download all" szerű böngésző bővítményekkel is próbálkozhatsz.

2015. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, de az csak 1 adott weboldal lesz.

Rekurziv letoltes eseteben minden belso linken vegigmegy a cucc es leszedi az osszes aloldalt is.

2015. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen tárhelyen van, de legtöbb helyen kérésre betömörítik az oldalt és egy fájlba letöltheted a teljes a tartalmát.

Ha pedig nem vesződnek vele, akkor is FTP -n lelehet szedni.


(Persze ha egy össze klikkelős eOldal vagy hasonló akkor ez már nem ilyen egyszerű)

2015. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ctrl+s-el vagy httrack-al szoktam
2015. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!