Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom egy php oldal...

Hogyan tudom egy php oldal háttérszínét megváltoztatni, illetve esetleg egy háttérképet beszúrni, mert elég ingerszegény?

Figyelt kérdés
sziasztok. Írt nekem egy ismerősöm egy php oldalt, ahol egy user és passwordot kér az oldal, s csak azután enged egy másik oldalra. Az user és passwordot egy txt fájl tartalmazza. Az a kérdés, hogy az oldal háttérszínét hogyan tudom megváltoztatni, illetve esetleg egy háttérképet beszúrni, mert elég ingerszegény? esetleg egy linket hogyan tudok beszúrni, amely visszaküldi a sikertelen bejutót az eredeti oldalra? Aki írta azt nem érem el, hogy segítsen.

2015. júl. 17. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig őt kellene elérni, mert így itt nem fog tudni segíteni senki, legfeljebb ha az egész forráskódot elénk tárod.

Egyébként a háttérszínt nem PHP szinten kell állítani, hanem HTML/CSS-ben, a <body> stílusának kell egy "background-color: blue;" szerűt megadni.

2015. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

leírt információk alapján csak FTP -n.

Azaz nem a webes felületen, hanem fájlkezelővel letöltöd, átírod, feltöltöd.

2015. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TrollFater ***** válasza:

Mivel a probléma formázási, ezért irreleváns információ, hogy milyen funkciót lát el az oldal, illetve, hogy php-ban van fejlesztve.

A barátodnak üzenném, hogy hozzáértőt kell megkérni. Én sem egy szakács haveromat szoktam megkérni, hogy ugyan nézd már meg a járgányom, mert zörög a motor...

2015. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Djjjozsiiiii ***** válasza:

keress rá neten:


Háttérszín HTML -ben.

Link beszúrás HTML -be.

Kép beszúrás HTML -be, és találsz ezerféle mintát és példát rá.


"Aki írta azt nem érem el, hogy segítsen."

Lehet meg kéne hívnod néha egy sörre :)

2015. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!