Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kérdőív készítő oldalt keresek...

Kérdőív készítő oldalt keresek amely készít nekem HTML kódot is hozzá, melyik is ez?

Figyelt kérdés

nem is tudom melyik oldalon van ilyen, hupont talán?


Tehát be kellett jelentkeznem, ott "új kérdőív" és hozhattam létre az opciókat. Meg kellett adni egy email címet ahova a kérdőívet elkuldje.

Lehetett hozzáadni egyszerű szövegdobozt, rádió gombot, sok lehetőséget.


A kitöltött dolgokat pedig miután végez vele az illető rákattint a "Végeztem" buttonra és elkuldi nekem mailbe.


Melyik is ez a magyar oldal?


2015. júl. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

2015. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 5mp.eu-s oldal 1 nagy gaggyantás, inkább a google forms-al próbálkozz. De köszöntük a reklámot :D gyorsan megválaszoltad a kérdésed :)
2015. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az 5mp.eu-s tényleg elég sz@r, de mivel azt kérdezte h melyik ez a magyar oldal, így odaírtam azt is. Egyébként nem én vagyok a kérdező...
2015. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!