Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nagyon lassan megy fel FTP-re...

Nagyon lassan megy fel FTP-re a wordpress. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2,5 mega fél óra alatt ment fel, de közben kiírta párszor hogy átviteli hiba. Összesen 19,2 megát kell feltöltenem. Korábban már csináltam ilyet, pár perc alatt megvolt.

2015. júl. 29. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazon a tárhelyen csinálál ilyet? mert szerintem semmi köze ahhoz hogy wordpresst töltesz fe. Illetve ha korábban nem wordpresst töltöttél fel, a fileok száma is számít. Pl. ha feltöltetsz 1 db 2,5 MB-os filet és kitömöríted, az gyorsabban megy fel mint 1000 db file, aminek a az összmérete 1 MB mondjuk.
2015. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is a fájlok számával lesz a gond.

WP sok-sok fájlból áll.

2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel töltöd fel? Nekem pl a Total Commander gyakran nyűgösködik, elég fos az ftp kliense. Esetleg próbáld Filezillával, ha windózod van.
2015. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
FileZilla +1, több szálon is tud feltölteni.
2015. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"FileZilla +1, több szálon is tud feltölteni."

Ezt azért a tárhelynek is kell engednie. :-)

2015. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Drone007 ***** válasza:

Az ingyenes tárhelyek ftp elérése elég korlátozott, és sokszor szakadozik. Ilyenkor célprogramot érdemes használni, ami a megszakadt feltöltést tudja folytatni, pl: WinSCP, CoreFtp.

Általános megoldás, hogy az ilyen gagyi tárhelyet elkerülöd messzire, fizetsz a minőségért egy minimális összeget, és nincs gond. Egy fizetős tárhelyen be tudod jelenteni a problémát, és joggal várhatod el a szolgáltatás zavartalanságát.

2015. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!