Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshopkészítés kb. mennyibe...

Pinky1981 kérdése:

Webshopkészítés kb. mennyibe kerül? Hol találok profi programozót?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

50.000 Ft-tól kb 3.000.000 -ig terjed.


50k-ért kapsz egy fost, 3milláért már olyat ami még ki is elégít ha kéred.


Első körben tudnod kell, hogy mit akarsz, milyen modulok kellenek bele. mert nem mind1, h kel le csomagkövetés(megrendelés alatt, postázva, átvéve, stb), kell e bankkártyás fizetés, stb.. egy csomó modul ami között válogatni lehet.


egy pistike megcsinálná neked tutira 50k-ért, de az kb olyan is. Egy rendes webshopra feketén érdemes minimum 2-300.000 -et áldozni. ebben ált benne van a grafika is. de ez feketén.


ha számlát akarnál, akkor egy 100-ast még tegyél rá, vagy többet is.


találhatsz programozót prog.hu-n, weblabor.hu-n, esetleg iwiw-en tehetsz ki hirdetést.


ha számlás munkaerő kell, akkor írd be a googleba, h webshop készítés, és csemegézz. olyat válassz akinek jó referenciái vannak, vagy a közeledben van olyan ismerős aki elismeri az ember(eke)t.


mondanám, hogy ha jól megfizetsz, akkor csinálok neked, de speciel rohadtul nincs időm:)

2010. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én segítek neked webshopot csinálni, de nem pénzért. Megmondom mi kell hozzá, hol juthatsz hozzá, és hogy melyik fórumon tudsz tájékozódni. Józan paraszti ésszel el tudsz igazodni ennek a világában, és talán 10-20e Ft-nál többet sem kell kiadnod ha nem százezres vásárlótömeget akarsz kiszolgálni.

Ha segítség kell, írj a daneel.spam@ymail.com -ra egy mailt.

2010. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan szolgáltatót ahol Magentot lehet futtatni, és töltsd le. Ingyenes webshop, a világ (egyik) legjobb webshop motorja (ami persze ingyenes:) ).
2010. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2010. márc. 10. 11:56
 5/7 anonim válasza:
Jobban böngéssz a googléban, vannak ingyenes webshopok, ráadásul magyarul is! Semmi költség, a lényeg egy minimum havi forgalom pár hónap múlva is. Nekem is van! ÉS full egyszerű! Olyan mint egy licitálós oldalra feltölteni valamit! :D
2010. márc. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem csinálj te Webshopot! Láttam egy elég jó oktató videó csomagot a webshop készítésről. [link] .Kezdőknek szól és ha nem tudod megcsinálni akkor vissza adják a pénzed 100%
2010. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. Megnézem az oldalt. Köszönöm a kedves választ.
2010. márc. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!