Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok könyen weboldalt...

Hogy tudok könyen weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 14:59
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
47%

Millió lehetőség van, csak attól függ, milyenek az igényeid. Csak néhány példa:

[link]

2015. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drone007 ***** válasza:

Ez nagyon attól függ, milyen képességeid vannak, vagyis neked mi számít könnyűnek.

Én úgy tudok könnyen weboldalt készíteni, ha nem zavarnak, és a saját eszközeimet használhatom, de autót szerelni úgy tudok a legkönnyebben, ha megfizetek egy hozzáértő szerelőt, mert ahhoz egyáltalán nem értek.


A kérdésedből arra gyanakszom, hogy nagyjából úgy lehetsz a webfejlesztéssel, mint én az autószereléssel. Szerencsédre esetedben vannak ingyenes, és olcsó megoldások is a drága profik megbízása mellett. Sajnos azonban minél olcsóbb egy megoldás, annál kevésbé tetszetős.

Legolcsóbb: összekattintgatós oldalak (gportal, mindenkilapja, webnode, ucoz, és van még vagy húsz).

Kis odafigyelést igénylő oldalakon egy üres tárhelyt kapsz, ahol egy ingyen feltelepíthető cms (joomla, wordpress, drupal,...) segítségével viszonylag elfogadható oldalad lehet: atw, uw, fw, hostinger

Ettől komolyabb igények pénzbe kerülnek: tárhely, domain, weboldal. Vannak olcsó fejlesztők, és vannak drágák is.

Van egy olyan út is, hogy magad tanulod meg a fejlesztés csínját-bínját, de ez egy hosszú és fáradtságos küzdelem ami ha komolyan csinálod, soha nem ér véget, bár van aki élvezi :)

2015. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem webnodeos weboldalam van...komoly informatikai tudas nelkul is konnyu hasznalni...es ingyenes rendszer...en elegedett vagyok :)
2015. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!