Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Wordpress oldal, divi téma.

Letöltöttem egy preloader plugint, amit be kellett volna illeszteni a header.php-be a body után. Ezt meg is tettem, de nem működött, ezért töröltem a kódból. Rá 10 percre mégiscsak betöltötte (mikor már töröltem a kódból) viszont mindn más eltűnt az oldalról. Töröltem magát a plugint is, ettől az történt, hogy szét van esve az egész oldal, függőleges elrendezésű vagy nem is tudom milyen, és a tetején ez a szöveg:


class="home page page-id-40 page-template-default logged-in admin-bar no-customize-support custom-background et_pb_button_helper_class et_fullwidth_nav et_non_fixed_nav et_hide_nav et_cover_background et_pb_gutter windows et_pb_gutters3 et_primary_nav_dropdown_animation_flip et_secondary_nav_dropdown_animation_fade et_pb_footer_columns4 et_header_style_left et_pb_pagebuilder_layout et_full_width_page chrome">


tudtok segíteni mit csináljak?



2015. szept. 14. 16:46
 1/1 Argloss ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy olyan dolgot próbáltál csinálni kellő utánaolvasás nélkül amihez nem értesz.

Kitöröltél valami olyat is amit nem kellett volna. Ennyi információ alapján annyit lehet mondani, hogy telepítsd újra a témát, szükség esetén az egész wordpress-t.

2015. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!