Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Azt írja a böngésző, ha...

Azt írja a böngésző, ha rámegyek a weboldalamra, hogy Bejelentett támadó weboldal. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Semmit nem csináltam mostanában az oldalammal, de tegnap már nem nyitotta meg, hanem ezt látom. A tárhelyről, FTP-ről elérhető, csak a böngésző írja ezt. Ha rákattintok arra, hogy m iért nem jelenik meg, úgy azt írja, hogy "A webhely egy része az elmúlt 90 nap során 1 alkalommal a gyanús műveletek listájára került."

Az oldal nem bonyolult, programozó csinálta három éve, PHP-t MySQL-t használ, de őt már nem tudom utolérni.

Mit tudok tenni, mert nagyon fontos, hogy elérjék az oldalt az ügyfeleim.


2010. márc. 14. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Oldal címe?
2010. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tényleg előnyös lenne az oldal címének ismerete, de valószínűleg egy html-inf féreg bújt a kódba. Először is másold fel az oldalad teljes tartalmát a gépedre, a szerverről pedig töröld. Ha ez megvan, futtass le egy vírusirtót az oldalad mappáján, utána pedig másold vissza. Ha ezek után betölti akkor a probléma megoldva, de valószínűleg a Firefox magyar supportjának email címére is jelezned kell, hogy orvosoltad a problémát, ha minden igaz ők tudják engedélyezni 90 napon belül is.
2010. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot. Eset NOD32 Smart Security-m van, azzal leellenőriztem, még a mysql-ben lévő aloldalakat is kiexportáltam és azt a fájlt is megnéztem, de nem talált semmit.
2010. márc. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!