Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék újra ingyenesen...

Hogyan tudnék újra ingyenesen honlapot regisztrálni a Lapunk.hu-nál?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy hónapokkal ezelőtt regisztráltam a lapunk.hu-nál, majd azt 36 nap után kitöröltem. (had ne mondjam el az okokat, most nem ez a lényeg) Ekkor még nem tudtam, hogy ez tiltással jár. Most bevezették azt, hogy nem tiltják le az eddig tiltott felhasználókat, hanem csak az ingyenes felhasználást tagadják meg tőlük. Egy tiltott felhasználó csak akkor regisztrálhat új lapra ha egy fizetős lehetőséget vesz igénybe. (pl.: reklám mentesség, ami évi 7.500 Ft + Áfa) A gond az, hogy nekem még nincs jövedelmem, és a szüleim nem engedélyezik, hogy ilyesmire költsünk pénzt. Azt hozzá tenném, hogy ha csak új E-mail címmel próbálkoznék, akkor is felismerne a rendszer, mert 25 paraméter szerint ellenőrzik, hogy az a személy volt már e tiltva vagy sem, amit persze nem mondanak meg.


A legbiztosabb tényleg az lenne ha új gépet vennénk meg, de az meg pénz kidobás lenne...


Biztos van valami más út, hogy ingyenesen tudjak regisztrálni.


A segítséget megköszönném!


2010. márc. 15. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Új gépnek semmi köze nincs ehhez... Csak az IP címnek. Nem nagy dolog... Átmész haverhoz, ismerőshöz, regisztrálsz ott egy új mail címet, majd azzal a lapunk.hu-nál. Vagy használsz proxy-t.
2010. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:D
2010. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Jó tegyük fel, hogy egy barátomnál új E-mail címet csinálok, majd ott regisztrálok a Lapunk.hu-nál, de nem a barátomnál fogom állandóan szerkeszteni a weblapot. Ha utána az otthoni géphez ülök és belépek a weblapomhoz, akkor ugyan úgy felismeri a rendszer az IP címemet, mert azon a gépen tiltottak le. Vagyis tiltott gépen nem lehet szerkeszteni.

2010. márc. 15. 16:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem fix IP-d van, akkor a saját gépeden is szerkesztheted. De van több 100 ingyenes tárhely...
2010. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Miből áll az, hogy fix IP? Hogyan nézhetem meg, hogy milyen IP-m van?

A lapunk.hu nem tárhely, hanem egy honlapszerkesztő szolgáltatás.

2010. márc. 15. 16:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Istenem... Milyen neted van? Amikor előfizettél rá, akkor kérted, hogy fix IP-d legyen vagy ne?
2010. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól van na! Nem vagyok tökéletesen jártas a számítástechnika világában. Amúgy megtudtam, az IP-m dinamikus. Ez jó. De az a 25 paraméter mit taglalhat? Vagy csak "blöff"? Van olyan is hogy az IP címemhez tartozik egy számítógépnév is. Ez nem hinném hogy változik. Ezt is figyelembe veheti a rendszer?
2010. márc. 15. 17:16
 8/16 anonim válasza:
Tévedés, az egy dolog, hogy elmész a haverodhoz és regisztrálsz nála. Ha TE otthon a gépedről bejelentkezel törlik a regisztrációd és az IP cím változtatás sem segít itt. Szóval csak a 7.500 FT marad. Nyugi én is így jártam. Azóta tanultam meg írott honlapokat készíteni.
2010. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
NE higgy az utolsónak hülyeséget mond.
2010. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írott honlap? Golyóstollal csinálod? :D
2010. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!